Eerder schreef ik er al over: de Biodermal P-CL-E Reinigingsolie. Dit is het nieuwste lid van de succesvolle P-CL-E lijn van Biodermal. Inmiddels heb ik hem al een tijdje in gebruik. In dit artikel lees je er vandaag alles over en zie je hoe hij werkt. Kijk je mee?

De P-CL-E reinigingsolie van Biodermal heeft twee functies: je make-up wordt verwijderd, net zoals ander vuil of make-up resten als je eerst een andere reiniger gebruikt. Dit is te danken aan de kokos- en meadowfoam-zaadolie die deze gezichtsreiniger bevat.
Tegelijkertijd wordt je huid gevoed en verzacht door de toegevoegde canola-olie. De vochtbalans wordt ondersteund en beschermd. De reinigingsolie is geschikt voor alle huidtypen.

Wat mij in eerste instantie naar deze reiniger trok was de ‘oil to milk’ claim. Het heeft in de fles de textuur van olie, maar zou in een melkachtige textuur veranderen als het in aanraking komt met water. Dat wilde ik natuurlijk proberen!

De Biodermal P-CL-E Reinigingsolie in gebruik
De olie zit in een sluitbare pompflacon van 150 ml, vergelijkbaar met de Biodermal micellaire reinigingsgel (al bevat die 200 ml). Mijn verwachting was dat de olie een lichtgele kleur heeft, maar het blijkt alleen de flacon te zijn die een kleurtje heeft gekregen. Hierdoor heb je wel meteen de verwachting dat het een olie is, dus een goede keuze wat mij betreft.

Door het handige pompje kun je eenvoudig doseren, meestal gebruik ik twee pompjes op een herbruikbaar wattenschijfje. De olie zelf lijkt meer op water, maar voelt wel wat vettig aan. Wel minder vet dan een ‘reguliere’ olie.

De gezichtsreiniger is transparant als hij uit de flacon komt en hij heeft een heerlijke, zachte geur. Tot mijn verbazing wordt de olie echt een soort melk als je water toevoegt of hem aanbrengt op je vochtige huid.

Benieuwd naar het ‘Oil to milk’-effect? Bekijk het in de Reel die ik postte op Instagram! En vergeet me niet meteen te volgen, zo blijf je op de hoogte van nieuwe artikelen op theNextG1rl.nl!
Hij voelt fijn op mijn huid en laat geen vettig laagje achter. Ik heb het idee dat make-up en ander vuil goed verwijderd worden. Meestal gebruik ik hem op een wasbaar wattenschijfje of in combinatie met mijn PMD Clean Mini gezichtsreiniger of FOREO Luna Play. Mijn huid voelt na gebruik zacht en schoon aan. Een aanrader!
Meer informatie
Deze Biodermal P-CL-E reinigingsolie vind je bij één van de Biodermal verkooppunten bij jou in de buurt, zoals Etos en Kruidvat. Online kun je hem (binnenkort) vinden bij Bol.com, De Online Drogist, Wehkamp en Plein.nl. De adviesverkoopprijs is € 24,99, Biodermal is een dierproefvrij merk. De producten zijn dermatologisch en ophtalmologisch getest. De reinigingsolie is geschikt voor elk huidtype, ook voor de huid rondom de ogen. Niet comedogeen.
Lijkt deze gezichtsreiniger je wat? Hoe zijn jouw ervaringen met Biodermal?
Dit artikel bevat ter review ontvangen producten, de foto’s, tekst en mening zijn van mezelf.
Het artikel kan affiliate links bevatten. Lees de disclaimer voor meer informatie.