Een tijdje geleden stelde ik ze al aan je voor: de nieuwe zomerse geuren body scrubs van Organic Shop! Een hydraterende variant met kokos en eentje met sinaasappel om je huid te verstevigen. In dit artikel vertel ik je alles over deze fijne, betaalbare, vegan scrubs en mijn ervaringen ermee, dus lees snel verder!

Over de Organic Shop Body Scrubs
In het persbericht wat ik eerder publiceerde (link in de intro!) kun je uitgebreid lezen over deze zomerse geuren body scrubs van Organic Shop. De Kokos-variant werkt hydraterend voor je huid. Degene met een sinaasappelgeur is bedoeld om je huid te verstevigen en gladder te maken.
Organic Shop biedt naast deze body scrubs een breed scala aan natuurlijke verzorgingsproducten voor huid en haar. De producten zijn ontworpen om te voeden, hydrateren en verzorgen, terwijl ze ook nog eens heerlijke natuurlijke geuren bevatten.
Het merk streeft naar hoogwaardige producten zonder schadelijke chemicaliën en met natuurlijke en biologische ingrediënten, zoals groente, fruit, plantaardige oliën en algen van over de hele wereld. Duurzaamheid staat centraal, met minimale verpakkingen en diervriendelijkheid hoog in het vaandel.
Alle producten bestaan voor minimaal 95% uit natuurlijke ingrediënten en zijn gecertificeerd als COSMOS Natural en veganistisch. Ze bevatten geen synthetische geuren, kleuren, parabenen en andere schadelijke stoffen.
Hydrating Body Scrub – Coconut & Sugar | € 5,49
De Coconut & Sugar bodyscrub met kokosgeur is een hydraterende scrub die ervoor zorgt dat je huid intensief gehydrateerd wordt. De verzorgende kokosolie zorgt voor de aanvulling van vocht en de suikerdeeltjes hebben een scrubbend effect. Hierdoor worden dode huidcellen verwijderd, de bloedsomloop verbeterd en ziet je huid er weer stralend uit.

Naast kokosolie bevat de scrub tevens glycerine en sheaboter. Dit zijn beide hydraterende ingrediënten, waardoor je vocht aantrekt én vasthoudt.
De Sucrose (suiker) zorgt voor het scrubbend effect. Dit zie je ook duidelijk in de scrub zitten en voel je bij het aanbrengen. Ik had al zeer goede ervaringen met suikerscrubs, onder andere door de Kneipp Beauty Secret Sugar Scrub!

Dit soort scrubs hebben altijd een grove textuur die er wat mij betreft aantrekkelijk uit ziet. Tijd voor een close-up!


De scrub breng ik aan op een vochtige huid (ofwel: onder de douche). Ik pak wat met mijn vingers uit het bakje en beweeg dan met circulaire bewegingen over mijn huid. Vooral mijn benen kunnen vaak extra hydratatie gebruiken.

Je voelt duidelijk het scrub-effect, maar het is niet pijnlijk. De scrub gaat een heel klein beetje schuimen, maar voelt vooral fijn aan. Ook na het afspoelen ervan: mijn huid is zachter en goed gehydrateerd!
Toning Body Scrub – Orange & Sugar | € 5,49
Naast de hydraterende kokosvariant bracht Organic Shop ook een verstevigende scrub uit met sinaasappel(geur). Echt een typische zomergeur die me meteen in een vrolijke stemming brengt!

Net als de lichaamsscrub met kokos bevat ook de orange-variant suiker, glycerine en shea boter. Daarnaast is biologische Citrus Aurantium Dulcis Peel toegevoegd: extract van sinaasappelschil. Dit is voor een groot deel verantwoordelijk voor de geur én bevat antioxidanten.

De sinaasappelscrub ziet er al even aantrekkelijk uit als de kokosscrub. Misschien nog wel meer door de diepe oranje kleur.



Op de huid voelt de sinaasappelscrub hetzelfde aan als zijn broertje. Ook deze scrub heeft een licht schuimend effect en voelt fijn aan op de huid.

Na gebruik voelt mijn huid zacht aan. Het is vooral de geur die een andere beleving teweeg brengt dan de kokoslichaamsscrub. Mijn persoonlijke voorkeur ligt bij sinaasappel, maar beide scrubs zijn fijn in gebruik.
Hieronder zie je de textuur op video:
Volg jij me al op Instagram?
Meer informatie
De producten van Organic Shop zijn COSMOS Natural gecertificeerd, vegan en dierproefvrij. Ze bevatten voornamelijk natuurlijke ingrediënten, de bodyscrubs bestaan zelfs voor 99% uit ingrediënten van natuurlijke oorsprong.
Je koopt de Organic Shop bodyscrubs en andere items van het merk bij Kruidvat, Albert Heijn, Etos, Trekpleister en online bij Plein.nl. De scrubs uit dit artikel hebben een adviesverkoopprijs van € 5,49 per stuk (250 ml). Je gebruikt ze 2-3 keer per week voor optimaal resultaat.
Gebruik jij regelmatig een bodyscrub?
Dit artikel bevat ter review ontvangen producten, de foto’s, tekst en mening zijn van mezelf.
Het artikel kan affiliate links bevatten. Lees de disclaimer voor meer informatie.