Dit face palette van BH Cosmetics, met de gezellige naam Belgian Waffle, heb ik al even in gebruik. Ik kocht het na goede reviews van onder andere Makemeupmissa. Het palette bevat zowel bronzers als highlighters en vandaag laat ik hem uitgebreid aan jullie zien. Kijk dus snel verder!

Ik weet niet precies hoe de naam Belgian Waffle is gekozen voor dit palette, maar hij is in ieder geval goed herkenbaar! Op de hele verpakking zijn de wafels terug te vinden. Op de achterkant vind je ook nog extra informatie over het palette.

Het palette zelf is gemaakt van stevig karton zoals je vaak ziet bij paletten. De voorkant is ook helemaal in stijl qua letters en natuurlijk wafels! Ik word al vrolijk als ik er naar kijk.

Maar niet alleen de buitenkant, ook de binnenkant maakt me blij. Zes grote rechthoekige pans met op de bovenste rij bronzers en onder drie highlighters.

BH Belgian Waffle in gebruik
In de deksel van het palette zit een grote spiegel wat handig kan zijn om de bronzer en highlighter aan te brengen. Meestal heb ik wel een andere spiegel bij de hand, maar voor onderweg is het praktisch.

De kleuren in het palette zijn goed op elkaar afgestemd. Cinnamon is denk ik wat te donker voor me, maar als ik hem combineer met één van de lichtere tinten kan ik hem alsnog gebruiken. Ook de highlighters kun je natuurlijk mix & matchen.

Ik was erg onder de indruk van het pigment. Alle zes de tinten worden gemakkelijk zichtbaar op je huid. En alhoewel ze goed te blenden zijn is het toch even oppassen met de hoeveelheid die je aanbrengt. Voor de bronzers geldt dat het misschien even zoeken is welke kleur of combinatie voor jou past. Voor de highlighters trouwens ook. Die zijn boterzacht en hebben prachtige intense tinten. De donkerste, Maple, is voor mijn huid iets te donker, maar met dit pigment kan ik hem altijd nog als oogschaduw gebruiken. Of wellicht gemixt met één van de andere tinten in het palette.
Wat mij betreft heb je met dit palette een goed scala aan bronzers en highlighters waar je lang plezier van zult hebben!
Meer informatie
Het BH Cosmetics Belgian Waffle palette is vegan en cruelty-free. Ik kocht hem bij Beautybay voor € 18,25. Je betaalt bij een bestelling van Beautybay geen invoerrechten of douanekosten. Meer informatie daarover vind je in dit artikel: Extra kosten betalen door Brexit?
Heb jij al eens iets van BH Cosmetics geprobeerd?
Dit artikel bevat geen ter review ontvangen producten, wel kunnen er affiliate links in dit artikel staan.
Die swatches beloven veel goeds! Dit palette ga ik onthouden😊