Meanail heeft een groot assortiment gelnagellak, voor ieder wat wils. Ik koos drie zomerse kleurtjes uit om aan jullie te laten zien! Het zijn Cupcake, Ballerine en Tropical Life geworden. Klik snel verder om ze beter te bekijken!

Meanail Cupcake
Laten we beginnen met Cupcake. Deze lila nagellak viel me meteen op. Niet te opvallend, maar wel vrouwelijk én lekker zomers.

De kleur is ook echt zoals hij op het potje staat. Op mijn nagels komt een glanzende lila tint zoals je hieronder op de foto kunt zien. Ik heb op de foto drie dunne laagjes op. Met twee wat dikkere lagen zou hij ook wel dekken, vermoed ik. Maar ik houd meer van dunne laagjes, zo kun je hem net wat netter en egaler aanbrengen.

Meanail Ballerine
De lila lak was zoals ik hem verwachtte, Ballerine was alles behalve dat! Misschien had de ondertitel ‘Dragee Roze’ me al moeten hinten, maar ik had niet verder gekeken dan de koraalkleur op de Meanail website. Uiteindelijk bleek het dus een transparante gelnagellak te zijn met een licht roze tintje.

Hij ziet er op het kwastje heel tof uit, op mijn nagels komt het roze er niet echt goed uit. Daardoor lijkt het vooral een transparante nagellak.
Op de foto hieronder heb ik twee laagjes op. Op mijn ringvinger heb ik een witte nagellak eronder (de kleur Blanc, afkomstig uit de Meanail Pastel set). Op die manier zie je wel iets van het roze effect terug.

Toen ik eenmaal aan de lak gewend was, vond ik hem eigenlijk wel mooi. Okee, het was geen dekkende koraaltint, maar het is wel een subtiele lak die je nagels netjes houdt.
Meanail Tropical Life
Deze laatste tint is denk ik mijn nieuwe favoriete gelnagellak op dit moment: Tropical Life. Dit is een kaki-groene tint die ik de laatste tijd steeds meer kan waarderen.

Op het flesje zie je de kleur al goed en op je nagels geeft hij een mooie glans.

Ik besloot deze kleur nog wat op te leuken met water decals en steentje. Die nailart zie je hieronder.

Gelnagellak aanbrengen en verwijderen
Ben je (nog) niet bekend met gelnagellak? Je brengt deze lak aan als een gewone nagellak, maar het drogen doe je met een UV-lamp. Ik schreef er eerder een artikel over waarin je meer informatie kunt vinden: Hoe breng je gelnagellak aan?

Het verwijderen van gelnagellak gaat ook anders: je weekt je nagels in speciale remover (of aceton) waarna de lak loslaat en je deze gemakkelijk van je nagels kunt halen. Ben je daar net als ik niet zo’n fan van? Met de Meanail Twin Coat geef je elke gel nagellak het ‘peel off’ effect. Je kunt de nagellak dan van je nagels afhalen met bijvoorbeeld een bokkenpootje. Ik merk dat mijn gel nagellak er met de Twin Coat toch ook wel bijna een week netjes op zit. Met een reguliere basis iets langer.
Meer informatie
Sinds deze week kun je gelnagellak rechtstreeks via de Nederlandse Meanail website bestellen! Daarnaast zijn ze nog steeds verkrijgbaar via Bol.com. De normale gellakjes kosten € 14,90 per stuk. Ze hebben ook peel-off gelnagellak en lakjes met leuke effecten. Ook kun je starterkits kopen, inclusief lamp. Neem dus zeker even een kijkje als je geïnteresseerd ben in gelnagellak!
Gebruik jij gelnagellak of hou je het liever bij reguliere nagellak?
Dit artikel bevat ter review ontvangen producten, de foto’s, tekst en mening zijn van mezelf.
Het artikel kan affiliate links bevatten. Lees de disclaimer voor meer informatie.